Maratonhiihto ryhmävalmennus alkaa syksyllä 2023

Jos tähtäät ensi talvena jollekin pitkälle matkalle hiihdossa, ryhmävalmennuksemme sopii juuri sinulle.
Kahden valmentajan avustuksella saat loistavan valmistautumisen tavoitteeseesi.
Ryhmä treenaa yhdessä viikoittain, ryhmäläisten lähtötaso määritellään syketaso- ja laktaattitestein ja kehitystä seurataan testeillä n. 1,5kk välein. Ryhmäläiset saavat harjoitusohjelmat oman tasonsa mukaisesti ja kaksi valmentajaa takaavat yhteisharjoituksissa jokaiselle sopivan kehittävän treenitason. Lue lisää valmennustuote-sivultamme ja ilmoittaudu mukaan veloituksettomaan tapaamisiltaan to 17.8. Oittaalla.
Tervetuloa valmentautumaan kanssamme ensi talven hiihtomatkojasi varten.
Valmentajina Anssi Pentsinen ja Laura Jarva.

Piditkö artikkelistamme?

Jaa Facebookissa
Jaa Twitterissä
Jaa Linkedinissä
Jaa WhatApilla
Lähetä sähköpostilla
Tulosta